Nauka Strzelania | GotoShoot

Nauka Strzelania | GotoShoot

Ocena: 3.3/10 (84 głosów)

Chcesz starać się o pozwolenie o broń? Najpierw musisz nauczyć się jak bezpiecznie należy się nią posługiwać. Najczęściej do wypadków z bronią palną dochodzi w wyniku nierozwagi, i nie stosowania się do zasad B. L. O. S. przez jej posiadacza. Nie zdając sobie do końca sprawy, jakim niebezpiecznym narzędziem jest broń palna niektóre osoby mają skłonność do popisywania się nią.
Początkujący strzelcy nie mają jeszcze wyuczonych odpowiednich nawyków kontroli i obsługi broni, dlatego powinni bardzo uważnie stosować się do instrukcji szkoleniowca lub właściciela strzelnicy. Ważne więc aby pierwsze kroki z obsługą broni wykonywać pod czujnym okiem wykwalifikowanego specjalisty, należą do takich instruktorzy z GoToShoot którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze broni. Wybierając tego typu szkolenia, masz pewność iż zostaną Ci wpojone odpowiednie nawyki postępowania i obsługi broni palnej, oraz zasady jej przechowywania, rozbiórki i zabezpieczania.
Strzelanie Kraków to oferta instruktorów Gotoshoot z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Głównie są to osoby z przeszkoleniem typowym dla służb specjalnych. Tylko tacy instruktorzy nauczą nas właściwego i bezpiecznego obchodzenia się z bronią. Nauka strzelania to bowiem przede wszystkim wpojenie bezpiecznych schematów postępowania z bronią. Najważniejsze kwestie to pilnowanie by między oddawaniem strzałów nie trzymać palca na spuście a lufę kierować w powietrze, kulochwyt, cel lub w ziemię pod kątem 45 stopni. Broń powinno zawsze tratować się jak gotową do wystrzału. Zanim oddamy strzał do celu należy zawsze upewnić się, że nikogo nie ma na linii strzału.
Nie mniej ważna jest kwestia bezpiecznego przechowywania broni palnej. Zgodnie przepisami prawa broń należy przechowywać w osobnym pomieszczeniu lub urządzeniu spełniającymi co najmniej warunki klasy S1. Podobnie przechowujemy naboje, które powinny być przy tym w opakowaniu lub pudełku zabezpieczającym przed uderzeniem w spłonkę. Przechowywana broń nie może być nabita a jej magazynek musi być osobno i rozładowany. Zabezpieczone powinny być również klucze od pomieszczenia lub sejfu w którym przechowujemy broń.
Szczególnej ostrożności wymaga również czyszczenie broni. Przed przystąpieniem do tej czynności broń powinna być przez nas rozładowana, magazynek odłączony i rozładowany. Dopiero jak mamy pewność, że w pistolecie nie ma pocisków, można przystąpić do rozkładania, czyszczenia i smarowania.
Najlepsze do nauki takich właściwych nawyków są dedykowane kursy strzelania. Na strzelnicy bowiem można wykupić pakiety powalające na naukę strzelania do celu ale wtedy instruktor nie ma czasu nam tłumaczyć jak obchodzić się z bronią poza strzelnicą.

  • Tytuł wpisu: Nauka Strzelania | GotoShoot
  • Adres witryny: gotoshoot.com
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Stron: 28 Kategorii: 18 Podkategorii: 475 Stron oczekujących: 5 Gości online: 4 IP: BL: PR:
Użytkownik Klinet Wrocław komentuje:18.06.2016

obraz został wykonany i dostarczony w 48h, świetna jakość wykonanego fotoobrazu na płótnie - szybka realizacja dobra cen...

przejdź do komentarza
Użytkownik IzdebnikCAR komentuje:02.11.2015

Dużo części używanych w dość przystępnych cenach, poza tym mają własny warsztat, wulkanizacje, holowanie itp. firma godn...

przejdź do komentarza

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: